Trixie Köpek Diş Bakım Oyuncağı

tubanur

Oğlum ellerimi çok fazla ısırıyor ve kulübesini kemiriyor. Bu yüzden almayı düşünüyorum. Önerir misiniz faydası olur mu? 1 2

3 CEVAP

lil3ub12

Öyle şeyler yapıyosa öneririm hemde seni ısırmayı bırakır...

ErenS

bol bol oyuncak, hatta başında tenis topu gelir, tenis topunu patlatana kadar oynar, ebatları nedir bilemiyorum ama en büyük boy kemik, ya da kasaptan dana kemiği alıp iyice düdüklüde kaynatın (oldukça büyük kestirin kasapta) hem sakinleştirecektir hem faydalıdır hemde dişlerine iyi gelir...

tubanur

Öneriler için teşekkürler. Deneyeceğim :)