Kedim 4 Kere Kustu !!

Aermia

Kedim bugün 4 kere kustu royal canin mama kullanıyoruz sizce bunun sebebi nedir dün evde tek başına kaldı malum olayları biliyosunuz acaba korktuğundan olabilirmi ?

3 CEVAP

patkam

Yerden toz falan yemişse olabilir

Paketin üzerinde yan etkileri varsa bak olmazsa veterinere götür

gizem13

mama kustuysa fazla yemiş olabilir.sizden gizli yediği böcek,sinek gibi birşeyde midesine dokunmuş olabilir. Ayrıca Veterinere götürün bir kaka tahlili yaptırın kakasını bir poşete koyup veterinere tahlilini yaptırın. Parazit olabilir. 4 kere kusması HİÇ normal değil veterinere arayıp sorun bir muayene ettirin. Ne aşısı iç dış parazitse kusar o normal parazitleri kusmuştur. Ama iç dış değilse mutlaka veterinere götürün.