Köpeğimin Tüglerini Daha Sağlıklı Olabilmesi İçin Ne Kullanabilirim

Iremtly

Köpeğimin tügleri çok sert daha yumuşak ve sağlıklı tüglerininin olmasını istiyorum

2 CEVAP

Her gün 2 kere tarayın en başta. Size Perfect Wash Junior şampuan önerebilirim, garanti veriyorum tüylere yarayacağına, bu kadar eminim

Ve maması çok önemli bu konuda. Acana Pacifica öneririm, bütçeniz yetmiyorsa Golosi veya Bonacibo balıklı çeşitlere yönelebilirsiniz. Son olarak da, balık yağı tavsiyesi yapabilirsiniz efenim. Bunlar işe yaramazsa, mutlaka vetinize başvurun. İç parazit dahil çeşitli sorunlar olabilir..