Çok Uyuyorrr !!

EfeGny

Köpeğim 40 günlük bir Cane corso yavru yatar biliyorum ama çok az hareket ediyor çok ağlıyor ve sadece yemek yemek için uyanıyor yardım ve dışkısı attığım fotoğraftaki renkte geliyor

14 CEVAP

kediasktirr

kakasının rengı normal eger yemek yıyor ve oyun oynuyorsa sıkıntı yok ona bakarsanız bızım kedıler hıc uyanmıyo uyuyan guzeller

kediasktirr

genede bır veterınere goturun bakalım.oyle sozle lafla olmaz

kediasktirr

yas mama ıyı, kuru mama kabız yapar ve cok su ıcmesı gerekır.sız genede yas mama veya konserve mama verın ıshal olursa patatesı haslayın hıcbırsey katmadan ve verın gecer ben oyle yapıyorum. veterınere genede goturun sız.GEÇmİŞ OLSUN.patılı dostunuzla saglıkllı uzun omurler dılerım

kediasktirr

kedıler gunde 16 saat uyuyor.kopeklerı bır dusunun....

kediasktirr

genede veterıner sart

kediasktirr

sızınde AmİNNN...

aslisrkyy

Süt vermeyin ishalin sebebidir kuru mamay su ile ıslatın mama suyu biraz bekleyip çektikten sonra yumuşuyor ve kolay yenilebilir oluyor ama süt vermeyin kesinlikle ishal sebebidir

kediasktirr

yanı sıkıntı yapmayın bızımkıler 60 gunluk oldugu halde uyuyolar.oyun oynuyomu

EfeGny

Oyun değil arada uyanıp bir tur atıyor parmağımı ısırıyor sonra geri uyuyor ☺️

EfeGny

Yaş mama verirsem ishal olur mu kuru mamayı lapa lapa yapıyorum kaynar sütle soğuyunca veriyorum ama genede yiyemiyor yaş mama çok hoşuna gidiyor

EfeGny

Aşıları şuan tam haftaya götüeeceğim veterinere verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim kedilerinizin tüyü kadar ömrü olsun inşallah

EfeGny

Teşekkür ederim çok farklı bir yol izlemeye başladım kuru mamayı ezip toz kıvamına getirdin üstüne kemiksiz haşlanmış tavuk parçaladım onun üstüne az birşey yaş mama koydum tavuğun suyunuda koydum çokta güzel yedi 1 kere dışkı çıkardı ne kabız ne ishal şuan süperiz

minnos_123

Kopeginiz gordugum kadariyla daha kucuk o yuzdende uykuya ihtiyaci olabilir

dodocan44

40 günlük yavrunun nasıl aşıları tam olur 45 gün dolamdan aşı yapılması imkansız.Soruya gelicek olursak benimde 45 günlük pitbull yavrum var aşırı hareketli durduramıyorum normal gelmedi bana bi veterinere götür istersen