Evimiz Bahçeli Ve Köpek Bakımı İçin Çok Uygun Ben De Çoook İstiyorum Ailemi Nasıl İkna Ederim?

ecemac

Evimiz köpek beslemek için çok uygun bahçeli hatta kulube tarzı bişey bile var ben çok istiyorum buradaki köpeklere baktıkça kendi kendime ağlıyorum ama ailem izin vermiyor çok büyük sorumluluk diyorlar ama ben zaten bunun farkindayim ne yapmaliyim nasil ikna etmeliyim

2 CEVAP

İstemiyorlarsa almayın. Ailede bir kişi bile istemese maddi manevi çok zorlanacaksınız.

yaseminkurt

Neden istemediklerini biliyor musun