Kedi Diş Oyuncağı Tavsiye Eder Misiniz?

fatmatina

Merhabalar kedim 3 aylık ve ısırma huyu var şimdilik acıtmıyor ama yinede asabileştiği zamanlarda acıtabiliyor bu durumu dişlerinin kaşınmasına bağlıyorum muhtemelen diş değişimi döneminde bu dönemde kullanabileceğimiz ve ona iyi gelebilecek diş oyuncakları tavsiye edebilir misiniz?internetten yaptığım araştırmalar sonucunca dondurulabilen oyuncaklar ferahlatırmış ancak kediler için piyasada var mı yok mu bulamadım nerden bulabileceğimi bilen varsa memnun olurum.Birde aşağıda en çok sevilen iki oyuncağın fotoğrafı var bunları kullanan arkadaşlardan fikir alabilir miyim?

4 CEVAP

fatmatina

Teşekkür ederim ilginiz için bakmaya devam o zaman:)

Badems

Kedi otu içeren oyuncaklar var. Onlara daha çabuk adapte olabiliyorlar onlardan alabilirsiniz

fatmatina

Evet bu gönderdiğim iki oyuncak da kedi otlu dondurulabilen de bakıyordum ama satılmıyor sanırım..

Badems

Petshop siteleri var oralara bakın isterseniz. Çok fazla seçenekleri vardır