Doğumdan Bir Buçuk Ay Sonra Kızgınlığa Girer Mi?

Katysmother

Kedim 1 buçuk ay önce doğum yaptı sanırım kızgınlık dönemine giriyor bu kadar kısa zamanda normal mi

5 CEVAP

Badems

Evet kızgınlığa girebilir.

Katysmother

Tamamdir veterinere sordum sorun olmaz dedi. Zaten 3 hafta sonra kısırlaştıracağım

Katysmother

Peki emziriyor kedim kızgınlık hapı verebilir miyim

miss_fby

Bir veterinere danışsanız daha iyi olur ama bence vermemelisiniz, malum hormonal haplar onlar. Bebeklere bir yan etkisi olabilir. Zaten muhtemelen yakında anne sütten keser bebeklerini.

Badems

Hayır vermemeniz gerekiyor. Kızgınlığı biter biter kısırlaştırın.