Köpek İshaline Ne Yedirsem İyi Gelir?

ezgince

Köpeğim ishal 1 gündür duruma bakılacak olursa devam edecek gibi gözüküyor. Ne yedirirsem ishali kesilir? Yaş mama kullanmaya başladım onun ishal etme gibi bir durumu varmıdır?

4 CEVAP

ErenS

şayet mama değiştirdiyseniz bir anda değil azar azar karıştırarak azaltmalısınız. İshal için pirinç lapası iyi gelecektir...23 gün devam etmesi durumunda acilen vet. götürün.
sizin haberiniz olmadan dolaşırken bir şey yediği içinde ishal olmuş olabilir. Dikkatle gözlemleyin, geçmiş olsun

Evrimmm

Evet yaş mamadan kaynaklı olabilir,sokaktan bulduğum öksüz bir canda kanlı ishaldi ve pirinç lapası,patates ve tavuk göğsü haşlaması ile geçti

cesur6797

Muz yedirmek iyi geliyor ama aşırı yemesi de sonradan kabiza neden oluyor ben kopegime kız yediriyordum

cesur6797

Muz yedirmek iyi geliyor ama aşırı yemesi de sonradan kabiza neden oluyor ben kopegime muz yediriyordum