Ölüme Terk Etmek Doğru Olmazdı...

reha

selam,mahalle arasın da direğe bağlanmış resmen ölüme terk edilmiş bir yavru gördüm sahiplendim karnını doyurdum suyunu verdim veterinere götürdüm gerekenler apıldı şuan iyi : ) çokta önemli değil aslında sadece merak bu yavru ne kırması olabilir bu yavru hakkın da yorumlarınız benim için çok önemli.teşekkürler

11 CEVAP

tubanur

Ne kırması olduğunu bilmiyorum ama yaptığınız şey o kadar güzel ki... Sizin gibi insanların hala var olduğunu bilmek mükemmel bir şey. Onu asla bırakmayın.

Badems

Dünyanın en güzel şeyini yapmışsınız! Sizin gibi insanlar umuyorum ki hep çoğalır. Cinsini bilmem ama melez olduğu kesin çok güzel, çok tatlıymış. Ömrünüzcce bu yaptığın iyiliğin karşılığını her şekilde göreceksiniz :)

Amerikan cocker spanyelini benzettim ben. Canı gönülden tebrik ediyorum, bir canın hayatına dokunduğunuz için. Tüyü kadar ömrü olsun yavrunuzun :)

patkam

Siz çok iyi birşey yapmışsınız Allah razı olsun sizin gibi insanlardan :)

kediasktirr

isim koydunuzmu

reha

**yüzel yorumlarınız için teşekkürler evet ismi zeytin oldu : ) **

BENU

Bu yavru kırma ama ne tür oldugunu bilmiyorum fakat yaptıgınız şey çok güzel sizin gibi insanlar hala varmı hiçbir fikrim yok :)

ilanekle

Rus finosuna benziyor.

reha

bilmiyorum bilemiyorum şuan için hiç bir fikrim yok belki biraz daha büyüdüğü zaman kendini daha fazla belli edebilir

reha

selam,resimlerini paylaştığım yavrunun hikayesini az çok biliyorsunuz ilk karma aşısını yaptırmıştım sahiplenince ,2. karma aşı için veterinere götürdüm fakat 40 derece ateşi olduğu için aşısı yapılmadı bu baya bir moral bozdu tahmin edersiniz pazartesine tekrar kontrolu var eğer tekrar ateşi devam ederse antibiyotik tedavisi başlanacak sanırım ateşi için yapılacak bişey yok gibi beklemekten başka : /

Gofretsla

Cocker kırması(american cocker)