Köpeğe Kimlik Çıkartılırmı

miniyavru

Köpeklere kimlik çıkartılırmı çıkartılıyorsa nereden paralı mı?

4 CEVAP

tubanur

Çıkartılıyor tabi ki. Belediyeye başvuruyorsunuz.

detaylı bilgi

miniyavru

Her zaman gidip çıkarta bilirmiyim ya da ne zaman çıkarta bilirim

Badems

Bagli oldugunuz belediyenin veterinerlik islerini arayarak ogrenebilirsiniz.

KediKasik

Sağlık kimliği mi yoksa normal kimlik mi? Sağlık kimliğinde aşı bilgileri ve doğum tarihi vs bilgiler var veterinerlerde yapıyorlar ve ücretsiz normal kimlikse dedikleri gibi belediyede yapılıyor.