Köpeğimin Irkı Nedir

miniyavru

Köpeğimin ırkı nedir lütfen bildiğiniz kadar yardım edin

16 CEVAP

nildogcat

Rottweiler bence

dodocan44

Rotweiller kırma değil saf

NilveKopegi

Çok şirin bir Kopay yavrusu :)

Bence bu isin yaşınla kilonla bi ilgisi yok (bu arada yasıtız :) kendine guveniyorsan onunla ilgili tum sorumluluklari ustune aliyorsan yapabilirsin. Ancak bu ilk deneyimin ise biraz zorlu olabilir. Çunku rotweiler buyuk bir kopektir ve bakimi zordur.En azindan kucuk boyutta bir köpek sahiplenseydin işin kolaylasirdi. Ama cok istiyorsan tabiki bakabilirsin

ecemac

Kopay olduğunu düşünmüyorum bu rotweiler

merveusarer

rotweiler

Rot Melezi

miniyavru

Birde bu 1 senelik olunca kontrol edebilir miyim kontrol edemez miyim Yaşım:11 =bu sene 7. sınıfa geçeceğim

Nisa1000

Rotwelir

patkam

rotweiler

miniyavru

Peki Bu büyüyünce kontrol edebilir miyim yaşım:12 kilom:60

Irishsetter

macar kafa rottwailler güzel bir ırk

merveandac

Banada Rott gibi geldi büyüdükçe dahada netleşir.Ailenden daha önce (1-2 sene değil) köpek deneyimi olanlar varsa ve sana yardımcı olacaklarsa tabii ki bakabilirsin , kuzen , dayı , amca değil evde beraber yaşadığınız fertlerden .

yigit25

Rotweiler

bolt

Ama rottweillerin büyüğünce kuyruğunu kestirmen ve kısırlaştırman gerek aksi taktirde köpeğiniz çok saldırgan olabilir özellikle safkansa ve rotweilerın kuyrukları uzar aynı insanların saçlarının uzadığı gibi