Kısırlaştırma Sonrası Mama Değişikliği

SiYaH

Merhaba kedimizi geçen hafta kısırlaştırdık. Kendisi Ağustos'da 1 yaşına girmiş olacak. Kısırlaştırma sonrası mama değişikliği yapmamıza gerek var mı? Şuan Acana'nın mamasını kullanıyoruz.

2 CEVAP

BETS

N&D tahılsız kısırlaştırılmış kediler için olan mamayı önermişti bana veteriner kedim çok kilo aldığı için onu önerebilirim içeriği en az acana kadar iyi.

Badems

Geçmiş olsun, evet kısır kedi mamasından kullanmalısınız. Acana ve Orijen markasının kısır kediler için maması yok, kilo alımı sağlar ayrıca idrar yollarında problem çıkması da muhtemel.