Köpeğim Çok Korkuyor

miniyavru

Köpeğim tamamen 1 aylık geçen gün buz dolabı taşırken sanırım korktu yanına 1 adım yaklaşınca çok korkup kaçıyor düzelir mi? ya da kaç günde düzelir? nasıl düzelir?

3 CEVAP

Alışması için ona sevgi gösterin. Ben böyle bir şey yaşamadım ama bu benim fikrim umarım en kısa zamanda alışır .:)

gokceyigit

yavru ise normaldir ortama alışması birz zaman alır

daha küçük herşeye fobisi olabilir merdivene karanlığa ışığa sese yanlızlığa ve küçük bi travma geçirip sizdende korkuyor olabilir onu alıştıra alıştıra yavaş yavaş ööğretip şevkat gösterirseniz geçecektir