Köpeğim Kusuyor Yardım Lütfen

Alynacpn

köpeğim 3 aylık. bugün denizden geldik. yaklaşık 4-5 gündür ordayız. gittiğimiz yerde balık kılçığı bulup yemiş. daha önce de denize gitmiştik fakat hiçbir sorun çıkmamıştı. bugün döndüğümüzde de hiçbirşeyi yoktu. eve girdiğimizden 2-3 saat sonra halsizleşti ve yattığı yerden kalkmamaya başladı geldiğimizden beri mamasından hiç yemedi azıcık su içti. sıkılmıştır hava alsın diye dışarı çıkardım akşam üstü canlanır gibi oldu eve gelince tekrar yattı. uyumasa bile ayağa pek kalkmıyordu. seslendiğimde koşar gelirdi normalde oyuncaklarıyla oynardı ama hiçbir şey yapmadı. yaklaşık yarım saat önce de kustu. kusmuğunda balık kılçığı falan vardı sarımsı bir renkteydi. korktum, yarın veterinere gidicez. şimdi ne yapabilirim?

3 CEVAP

fatmatina

7/24 açık olan herhangi bir veteriner kliniğini ararsanız belki onlar bu gece için bir tavsiyede bulunabilirler. İnternetten şehir farketmeksizin açık neresi var diye bir araştırın hastane gibi olup 24 saat açık olan klinikler vardır diye düşünüyorum umarım yanılmıyorumdur çok geçmiş olsun..

AnilT

Kopeyinizi bir veterinere acilen gosterin. Kusma buyuk hastaliklara bile yol acabiliyormus Bi veterinerden duydum.Ama şimdi ne yapacaginiza dair bi fikrim yok üzgünüm

Alynacpn

çok teşekkür ederim korkuyorum az önce tekrar kustu bakıcam şimdi internetten