Ya Bu Kapı Önünden Kaybolan Terlik Ve Ayakkabılar....

reha

bu sorunu yaşamayan kişi sayısı azdır tahmin ediyorum,ev ya da dışarıda beslenen bu canlıların yaptığı bu davranış kapı önlerinden vb..aldıkları ayakkabı terlikleri başka bir yere taşımaları yani 2,5 aylık köpeğim kapı önünde ki ayakkabıları bahceye taşıyor..bu alışkanlığa sahip bir köpeği alışkanlığından vazgeçirmenin yollarını paylaşmak istermisiniz..
teşekkürler..

3 CEVAP

tubanur

Taşımakla kalsa iyi, parçalıyor benimki :) Ayakkabıları içeri alıyoruz biz.

reha

of yaa bundan kurtulmanın bir yolu vardır elbet aynı sorun bende de var : (

NilveKopegi

Komşuların ayakkabılarını taşıdığından nasıl serbest bırakacağımı bilemiyorum. :(