Kedi İle Uyumak?

Benim 2.5 aylık bir yavru kedim var onu geceleri başka odaya koyunca miyavlıyor koymayıncada yanımda yatıyor. Bundan dolayı şikayetim yok ama uykumda dönüyorum falan kediyi ezerim diye korkuyorum ne yapmalıyım.

4 CEVAP

miss_fby

Kediler hızlı refleksi olan hayvanlardır, ayrıca şu an kendini koruyacak kadar büyümüş :) sanmam ki onu ezebilesiniz. Yıllardır kedilerle uyurum, ne bende ne de çevremde öyle kedi ezme vakası duymadım. Kediniz sizi seviyor ve yalnız kalmak istemiyor. Bırakın sokulsun size, mırıl mırıl uyusun :)

Badems

Ezmezsiniz korkmayin, onun bilinciyle yattiginiz icin refleks olarak donmuyorsunuz bile kipirdamama ihtimaliniz cok yuksek istemsiz olarak. Ben de her gece kedimle yatiyorum, bu zamana kadar yatmadiginiza pisman olacaksiniz :)

DumanBey

Bizim dumanda ilk geldiğinde 2 aylıktı ve yanlisikla ezmistim ancak hiç tepki vermemişti daha sonra zaten hiç ezmedik

patkam

Kedinizi yastığınızda yatırın kafanızıda kedinin yanına koyun ben öyle yapıyorum :)