43 Günlük Yavru Alman Çoban Köpeğimin Kulakları Ne Zaman Dikleşir?

Yavru erkek alman kurdumun kulakları ne zaman dikleşir dikleşmez diye korkuyorum yardımcı olursanız sevinirim

3 CEVAP

Badems

Ya sizi buraya parayla mi gonderiyolar ? Ayni soruyu bi kac kere daha sordular. Amaciniz nedir mesela bunu anlatmakla baslayin. O yavrunun kulagi dikilse nolur dikilmese nolur. Diklesmezse eger kaybiniz nedir, korkunuzun sebebi nedir. En basta bu tip zihniyetlerin hayvan sahiplenmesi yanlis. Ondan once tabii siz komple yanlissiniz. Ne gozle bakiyosunuz hayvanlara anlam veremiyorum vermekte istemiyorum. Disarida denk geldigimde de haddini bildiyorum. Azalarak yok olmaniz dilegiyle .

tubanur

Dikleşmese ne olacak neden korkuyorsunuz?

miniyavru

Eminsin değil mi saf alman çoban köpeği olduğuna?