Hangi Irk

ysrrcn

Anket

Chowchow
(1 oy)
Eng. bulldog
(1 oy)
Beagle
(2 oy)
Eng bullterier
(1 oy)
Toplam (5 oy)

bir önce ki konumda belirtmiştim 3 ırk arasında olduğumu. siz hangi ırkı önerirsiniz. seçerken ki önceliğim dayanıklı , orta boy ve kolay eğitim alan türler olmaları ve agrasyon taşımaması yönünde değerlendirirseniz sevinirim

3 CEVAP

Badems

Dayanikli, egitimi kolay. Emniyet teskilati icin ariyosunuz sanirim ? Orada bile gerci cok irk gozetilmez ama neyse.

ecemac

Eğitimini bilmem ama chow lar hem tatlı hem sakin köpeklerdir sevilmemeleri imkansız

ysrrcn

bilmeden konusmadan yorum yapan insanlarda ayrı tabi. evde 52 kg lik bir köpeğim var ve oynarken bile bazen bizim canımızı acıtıyor eve kangal alamayacağıma göre orta boy dayanıklı bir köpek arıyorum. ve ırk takıntım var sizene ?