İki Kedimin Irkı Nedir Acaba

BENU

Bu iki kedimin ırkı nedır acaba

7 CEVAP

patkam

Cinsini bilemedim ama çok tatlılar :)

Nisa1000

İlk fotaraftadi kesi ankara kedisine benziyor

Bu kediler kardeş mi ????

drugfordeath

american wirehair bu pisiler.

miss_fby

American wirehair fırça tüylü bir kedi ırkıdır, tüyleri kıvrımlı ve serttir. Fotoğraftaki kedilerin yumuşak ve orta uzunlukta tüyleri var.
Kedileriniz çok güzeller maaşalah. Anne ya da babalarının kesin olarak ırkını bilmeden yavruların ırkı konusunda tahminde bulunmak yalnış sonuçlar veriyor. Çünkü sokak kedileri (yani melez kediler) tek tek bakıldığında pek çok ırkın özelliklerini gösterse bile sonuçta melez kedilerdir. Sizin kedileriniz de öyle.
Bu arada kardeş kedilerin çiftleşmesine engel olabilseydiniz keşke, umarım sağlıklı bebişleri olur :)

drugfordeath

sadece fotoğraftan görebildim kedileri canlı göremedim ve tahmin ettim. bu arada iki kardeş kedi çifleşince safkan yavru oluyor bir nevi iyi. sağlıksız olup olmaması da belli olmaz yalnızca ihtimal.

miss_fby

Safkan olması için kedilerin saf bir ırktan geliyor olması gerek, ki bu kediler halihazırda melez. Aile içi çiftleşme sonucu kedi safkan olacak diye bir şey yok :) ayrıca hiç bir kedi yavrusunun sağlıklı olup olmayacağı bilinmez, her zaman ihtimaller üzerinden konuşuyoruz. Aile içi çiftleşme sonucu meydana gelen yavruların herhangi bir hastalıkla dünyaya gelme ihtimali diğer doğumlara göre daha fazladır, çünkü ortak gen havuzunu kullanırlar, tıpkı insanlar gibi. O yüzden umut edelim sapasağlam bebişler olsun hepsi..

BENU

Kesinlikle kardeşler ama çiflestiler