1 Ay Evde Yoktum Babam Baktı Diye Köpeğim Bana Küstü Ne Yapmalıyım

Ronyaceren

Merhabalar köpeğim ben 1 aylık yurt dışına gidinxe babam bakmak zorunda kaldı. Normalde hep benim yanımda yatardı ama artık ben çağırsam bile gelmiyor uyumaya. Yemek yemiyor ve ben çağırınca hiç gelmiyor. Anlayacağınız bana küstü ne yapmalıyım. Yemek yememesi benimle yatmaması beni hayli etkiliyor çünkü

2 CEVAP

ErenS

normalde gün içerisinde ne kadar ilgileniyorsanız bu süreyi katlayın, ödül kurabiyeleri, sevdiği kemik, dısarıda beraber zaman,gece nerede uyuyorsa ona yakın kalmanızı tasviye ederim...

KediKasik

Ona ilgi gösterin ve dikkatini çekmeye çalışın. Benim kedim de öyle yapmıştı sevdiği yemeklerden yapıp oyuncaklarıyla onunla vakit getirirseniz düzelir.