Kopeyi Eve Koyarken Patisini Nasil Temizlerim?

AnilT

Köpeği eve koyarken patilerini nasıl temizlerim birde her seferinde yikasam hastalık çıkar mı?

5 CEVAP

Haysevcagla

Her seferinde yıkamanız çok zor olur ve Patisine zarar verir Patisini bebekler için marketlerde satılan ıslak mendille silebilirsiniz yada köpek ayakkabısı (galoş) diye geçiyor alabilirsiniz 37 tl sanırım

Sinemmak

Biz çıkmadan önce sadece ayaklarını yıkamak için aldığım leğene sabunlu su dolduruyorum yanına birde bezle beraber kapının önüne koyup dolaşmaya çıkarıyoruz gelince o suyla ayağını yıkıyorum bezle kuruluyorum günde en az bir kere çıkarıyoruz dışarı her seferinde böyle yapıyorum herhangi bir sorun olmadı

Haysevcagla

Mirmirpetmarket var instagram da fiyatlar uygun bir bakın

ErenS

kaliteli güzel bir ıslak mendil yardımcı olacak, mümkünse bebekler için olanlardan .)