Kedimin Kakası

aze

3 aylık kedim bu zamana kadar hiç ishal olmamıştı refleks ama ve içine royal canin kitten karıştırıyorum bunun haricinde ev yemeği yemez sadece arada bir haşlanmış yumurta sarısı veriyordum 1 2 gündür yarısı katı yarısı sıvı şekilde dışkılıyor normalde günde 2 kere tuvalete çıkan kedimin dışkısı da arttı royal canin kitten karıştırmaya başladıktan sonra bugün patates tavuk havuç pirinç haşlaması yapıp yedirdim ama hala fotodaki gibi

3 CEVAP

BENU

Mama karıştırıp vermeniz dogru olmaz çünki ikisininde bileşeni ayrı mamaları ayırın ve bu aralar midesine dokunmayacak şeyler gibi bunlara örnek verirsek tavuk gögsü patates haslaması ve yogurt gibi vb şeyler vermeye özen gösterin ve eger bunlar işe yaramadıysa bi veterinere danışın derim.

Badems

Kaliteli tek bir mama kullanin, birkac mamayi karistirmayin. Ayrica nisastali yiyecekler(patates gibi) kedilere zararlidir. Bi an once veterinere goturun.

aze

Bugün aşı günümüzdü zaten götürdüm ve problem olmadığını söyledi tatile gitmiştik orada içtiği sudan kaynaklı geçici olduğunu söyledi ve bugün de kakası normale döndü teşekkür ederim