Mama Önerisi

Merhaba arkadaşlar kedime pro plan tavuklu mama veriyorum yanında konserve mama vermek istiyorum konserve mama önerirmisiniz ?

13 CEVAP

Teşekkürler

golge123

bence vermelisin benim kedim guit kuzu et pirinçliyi çok sevdi

bende kedime pro plan vreiyorum yanında guit kuzu et pirinçli veriyorum

sanpiyon

pro plan ın yanına guit kuzu et pirinçli verin

bence vermelisin çünkü benim kedim çok sevdi özellikle quit kuzu etli pirinçli

acaba kediniz kızmı

benim ki kız

teşekkürler :)

Tarcinn

Purina Gourmet veya Gimcat yaş mamalarını öneririm

esinnn

Pro plan bende kullaniyorum kedim cok seviyorum ama kuru mama nadir yiyor pro plan junior yas mamasindan az birsey koyup kuru mamada koyuyorum fazla degil ama esit birsekilde yapiyorum biraz karistirip onune koyuyorum bu sekilde yaptiginizda asla hayir demiyor hem kuru mamaya alismis oluyor pro plandanda asla vazgecmeyin pet shoplardaki ucuz fiyata naylon paketlenmis mamalardan uzak durun kurtlanmak uzere olan mamalardir kedinizi hasta eder

patkam

Felix öneririm kedilerim bayıla bayıla yiyiyorlar :)

fatmatina

kediniz yavruysa kuru mama olarak royal canin baby cat 4 aylıktan büyükse royal canin kitten de tavsiye ediliyor bende royal canin kullanıyorum normalde,yaş mama için de royal canin almayı düşünüyorum onun dışında gimpet ve brit care yaş mamaları da tavsiye edilir içeriği doğal ve güzel ürünlerdir.gimpet ve brit care kullandım royal canin yaş mamasını henüz denemedim bu hafta da onu deneyeceğim.siz de bakabilirsiniz içinize sinerse kullanırsınız.