Kedimin Uyku Düzeni Ve Miyavlaması

Selamlar arkadaşlar benim 2 aylık disi tekir kedim var ismi Mia mia bütün gündüz uyur fakat geceleri hiç uyumaz sürekli oyun ister bende o saatte uyuduğum için kedi üzülür sürekli ağlar kedimin uyku düzenini nasıl degistirebilirim birde kedim çok değişik miyavliyor aaauuuuu miuuuuu aaaaaaavvvvvv uuuuuuvvv uğğğğ diye miyavliyor diğer kedilerden farklı yani acaba sebebi nedir cevap verirseniz sevinirim

2 CEVAP

fatmatina

Benim kedim de ilk aldığım zamanlar öyleydi ama şu an onunda uykusu düzene girdi girmediyse bile artık uyandırmıyor:)ilk zamanlar hem alışma dönemidir yeni sahiplendiyseniz hemde yavru olduğu için ister istemez hareketlidir.ben evde yokken uyuduğunu bildiğim için eve geldiğimde onla ilgilenir benim uyku saatime kadar uyutmaz bir güzel koşturur yorar oyunlar oynarım ardından yemeğini de yiyince oda uyumak ister ben yatağa geçtiğimde zıplar yanıma kıvrılır uyuruz,bir süre sonra baktım ki artık uyandırmıyor hatta ben uyandığım halde o hala uyuyor oluyor.Bence siz de onunla oynayın profilinizde yaşınız 17 görünüyor muhtemelen gün içinde evdesiniz o yüzden gün içinde uyusun ama çok fazla uyutmayın oynayın ilgilenin gece olduğunda mışıl mışıl uyuyacaktır.

Teşekkür ederim :)