Kedim Kuru Mama Yemiyor

Merhaba, kedime royal canın yaş mama aldım çok sevdi o günden sonra hep yaş mama istiyor hiç kuru mama yemiyor kuru mama yemesi için ne yapabilirim şimdiden teşekkürler :)

4 CEVAP

Evrimmm

Kuru mamayı yaş mamayla karıştırın sonra yaş mamayı yavaş yavaş azaltın yer sanırım

Selenecem

Ac kalınca mutlaka yiyecektir yas mama haftada 2 kere yeterli hep verilmesı uygun olmaz ishal gibi sonuçlar çıkıyor sonrasinda kediniz kac aylık mama tercihiniz iyi ama olçerek mamasi dursun aç kalınca mutlaka yiyecektir benimde 2 tane kedim var

bkeklikci

kuru mama biraz sert oldugündan yiyememis olabilir mamanin uzerine ellerinizle hafif hafif su atin biraz yumusasin sonra alusacaktir

berno4ka

surekli yas mama. yerse disleri ve disetleri hastalanir . Mutlaka kuru mama yemeli.