Kellik Sorunu

emreztrkk37

4 aylık kedimde geçen haftalarda mantarla mücadele ettik ve yendik ama bazı bölgelerde özellikle mantarın çok yayıldığı kısımlarda tüy yok. Tekrar tüy çıkarmı kendiliğinden bizim birşey yapmamız gerekli mi?

3 CEVAP

Veterinere götürmelisin

miss_fby

Merhabalar, tüyleri çıkar, merak etmeyin. Bir kaç ay sonra diğer bölgelerden bi farkı olmaz tüysüz kısımların da..

gizem13

benimde kedim mantar olmuştu ben Baticonla pansuman yapıyordum düzeliyor tüyleri bir süre sonra merak etmeyin