Göğüs Tasması Kullanımı,Hangi Tasma Çeşidini Tavsiye Edersiniz?

fatmatina

Arkadaşlar merhaba kedim 3,5 aylık aşıları bittiği için yakın zamanda dışarıya bahçeye çıkartıp gezdirmek istiyorum ancak göğüs tasması hangi çeşit iyi olur bilemedim direk gövdesini saranlar daha güvenli görünüyor kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi ve alırken ölçülerine nasıl karar vermek gerekiyor?

22 CEVAP

bkeklikci

bu cesit alma bence benim kedim yavru oldugu halde biz bel tasmasindan hic rahatsiz degiliz bacaklardan gecirilenler var ondan al bece

fatmatina

KediKasik yeterince karıştı sağolun yine başa döndüm:)fiyatı önemli değil şu an benim amacım rahat edebileceği,seveceği ve en önemlisi güvende olabileceği bir göğüs tasması bulmak. bkeklikci bacaklardan geçirilenler derken hangileri hiç denk gelmedim öyle bir çeşitle?

tubanur

O tasmaların sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Göğüs tasması ideal.

fatmatina

Bacaklardan geçirilenler mi ideal değil?hangi göğüs tasmasını tavsiye edersiniz benim gördüklerim hep paylaştığım o iki fotoğraftaki çeşitlerden ama ikisininde avantajları dezavantajları var belli ki:/

fatmatina

Cevabınız için teşekkürler.puppia classic tasmalarına baktım dediğiniz gibi ikisinin arasında bir çeşit ve Köpekler için kediyede uygun olur mu?XS demişsiniz ama xs kedi ile köpek boyutları farklı değil midir ayarlanabilir mi denemeli miyim?

Boyun kısmı ayarlanmıyor, göğüsden ayarlı. Kediniz normal boyutta bir kediyse XS olur bence, tasmayı kullanan kedilerde var zaten. Dogandthecity sitesinde "Puppia Soft Tasma" olarak aratın herhangi bir tasmaya tıklayıp ürün bilgisi kısmından ölçüleri bulabilirsiniz :)

fatmatina

En kısa zamanda bakacağım teşekkür ederim umarım yapabiliriz sever:)