Kucagımdaki Kopegin Cinsini Bilen Varmi?

Fotograftaki kopegin cinsini ve hakkindaki bilgileri ogrenmek istiyorum

33 CEVAP

Havanese_Siri

Cockapoo (cocker+poodle) çok şanslısınız çok nadir ve güzel bir ırk

Havanese_Siri

böyle bir köpek sokak köpeği olamaz muhtemelen kaçmıştır

Havanese_Siri

böyle bir köpek sokak köpeği olamaz muhtemelen kaçmıştır

Duman14

Gofretsla'nın mochasına benziyor çok tatlı :)

Cocker Spaniel olma ihtimali yok. Terrier fakat kime göre neye göre. Maltese kırması diyebiliriz kısaca.

"Almayı" düşünüp de cinsine takılıyorsanız sokakta kalmayacaksa "almayın".

Yavru_kedii

Kesinlikle cockapoo:)

yanik_kedi

Oldukça güzel bir köpek ama cins takıntınız varsa almayın lütfen!!

hayvankurtarma

kanişle cocker kırmasımı yani

ilanekle

Cocker spaniel

ilanekle

Daha yavru belli

Robin

terrier cinsi bir köpek, cocker değil

ilanekle

Cocker spaniel,
Enerjik, çok oyuncu, sevecen ve sosyal bir köpektir. Eğitimi kolaydır hem ev hemde bahçe yaşamına uygumludur.