Kucagımdaki Kopegin Cinsini Bilen Varmi?

Fotograftaki kopegin cinsini ve hakkindaki bilgileri ogrenmek istiyorum

33 CEVAP

ilanekle

Terrier olsaydı tüyleri tamaman kıvırcık kulağı ise kesinlikle v sekli olurdu.

Terrier melezi bence

Ben googlea yazdim da hiçbiri cikmadi almayi düşünüyorum o köpeği de bilgi edinmek istiyorum lütfen eger cinsini bulabilirseniz hakkindaki bilgileri de yazin

Terrier veya cocker spaniel

Yavru_kedii

AA aynen:/

Yavru_kedii

Pardon yanlış emoji:)
":)"

Havanese_Siri

evet benziyor :(

Havanese_Siri

sahiplendiniz mi o güzelliği

serry

Cocker gibi terrier gibi ikisinin kırması olabilir

serry

Hakkındaki bilgilere ise internetten araştırma yaparak öğrenebilirisiniz

Gofretsla

:):)

Havanese_Siri

@serry bunun cinsi cavapoo kesinlikle çok bariz belli oluyor

Havanese_Siri

yanlış söyledim cockapoo

hayvankurtarma

kaniş ve maltese kırması gibi gözüküyor

hayvankurtarma

aaa evet olabilir cockapoo