Resimdeki Kedinin Cinsini Bilen Var Mı?

Pisicat

Bu kedicik apartmanimizin siginagina gelmiş. Geceleri kapımizda miyavliyor, evinden kaçmış olabilir mi merak ediyoruz :(

11 CEVAP

tubanur

Bakımlı bir kedi gibi görünüyor. Evden kaçmış olma olasılığı yüksek bence

berno4ka

kesinlikle ev kedisi bir persian cinsi persian ailesinden

tubanur

Cinsini tam çıkaramadım ne yazık ki

ilanekle

Sibirya kedisine baya benziyor hatta o

ilanekle

Pardon yanlış bilgi vermişim o bir iran kedisini andırıyor. Belli ona biri bakmış çok bakımlı.

Sibelgolge

lutfen ilan acarak ailesini arayiniz ailesi onu ariyordur buyuk ihtimal her benim diyenede vermeyin karnesini onlarla cekilmis fotolarini isteyin ve bu cinsler hassas kaliteli mamalar yemeliler rastgele yiyecekler vermeyin

Pisicat

İlan actim umarim sahibini bulur kisa zamanda. Üzülerek söylüyorum ki kaliteli kuru mamanin maddi külfetini karsilayabilecek güçte degilim :(

Pisicat

Cevapladiginiz icin tesekkur ediyorum. Evden yemekler veriyorum yiyor. Ne ile beslenmesi uygundur bilemiyorum :( Disarida basibos dolasan sokak kopeklerinden cok korkmus belli ki sıgınagımıza gelmis. Bu kedicik icin ne yapabiliriz?

berno4ka

Hassas bir cins iran kedisi o yuzden mutlaka kaliteli kuru mama yemeli cok cabuk hastalanabilir ev yemegi yememeli. Maddi durumunuzu bilemiyorum tabiki

berno4ka

sk sk goz akmasi olabilir hergun gozlerini silmeniz gerekebilir biraz masrafli bir kedi cinsi cabuk hastalanabilir persian ailesine has kuru mama yemeli

Bence chinchilla ve İran kedisi kırması chinchilla kedisi İran kedisine çok benzer