Yardım Lütfen

Busracaki

arkadaşlar sokagımdaki kedileri elimden geldiğince besliyorum ama maddi durumum bu aralar kötü o canlara evde ne varsa koyuyorum ama cogu zaman yemıyolar ac kalıyolar artık ıyıce psikolojım bozuldu hergun aglıyorum ınanın sırf onları gormeyım dıye camdan bıle bakmıyorum burdaki merhametsizler bırakın beslemeyi benim beslememe bile laf yapan insanlar çok üzülüyorum bu aralar süte ekmek dograyıp koyuyorum ama yemıyolar koklayıp gecıyolar bı sure sonra tekrar mıyavlamaya baslıyolar daha da üzülüyorum çok kötü hissediyorum çaresizlik bu olsa gerek bu ruh halinden nasıl kurtulabilirm bi yol gösterin lütfen

15 CEVAP

berno4ka

Bazi hayvanseverler mama gonderiyor facebooktaki gruplarda paylasim.yapip yardim isteyebilirsiniz

sey belki mamalarını hazırlıyabilirsin pinterest diye bir site ver oraya el yapımı kedı maması yaz cıkar

tugbagursoyy

istedikleri kadar laf yapsınlar hatta çıldırsınlar umursamayın. petshoplar belki bir umut verir açık mamalardan. marketlerde sokak kedileri için küçük mama paketleri satılıyor paketi 1 lira her gün cebinizde kalan bozuklarla 1 paket alsanız bile yararı olur.

Bazı belediyeler mama yardımı yapıyor mesela Kağıthane belediyesi, durumunuzu anlatan bir mail atın geri döneceklerdir

polo

süte vereceginiz paraya kemik alın iki katı bi sürü kemik eder hatta belki ücretsiz migrosta var bol suya koyup haşlayın o suya dograyın ekmekleri hatta makarna daha mantıklı ama hem maliyet düşük hem daha doyurucu et suyu sonuçta.....

miniyavru

Sadece ekmeksiz süt verin bir de yemek lazım ise facebook tan paylaşın veya twitter den ya da 2 sinden

Busracaki

Birçok kişiye mesaj attım ama geri dönen olmadı sabah uyandığımda baktım bir yavru kedi ölmüş :((((( petshoplara sorucam ücretsiz vereceklerını sanmam ama bi umut

berno4ka

:( petshoplar sanmiyorum.vermez belediyeye sormak.fayda verir.mi.acaba belediye barinagi

berno4ka

yumurta yerler.belki

sey belki mamalarını hazırlıyabilirsin pinterest diye bir site ver oraya el yapımı kedı maması yaz cıkar

Busracaki

Teşekkür ederim arkadaşlar

polo

yani açıkcası çaresiz degilsiniz ben veterinere kendi kedim için degil barınaga götürücem diye 15 kiloluk paketi 80 tl yerine pazarlık yapıp 50 tl ye aldım sizde konuşabilirsiniz illaki kabul eder günde yarım kiloya et suyu ve ekmek ekleseniz size nerden baksanız bir aydan fazla gider gün ola harman ola demişler bir ay böyle idare edin illaki çıkar vicdanlı birileri

Busracaki

Teşekkürler. Bi arkadaşımın yardımıyla mama sipariş ettim 15 kg ama goody marka cok mu kötü bi mama bu

polo

mama sonuçta aç kalmaktan iyidir degilmi kemik suyunu kaynatın bol bol su ekmek mama oho siz onu 30 kilo mamaya çıkarırsınız bol bol yeter uzun süre....