Kesimin Kuyruğunda Sırtına Doğru Yaralar Çıktı İlk Seferde İlaçla Geçti Ama Bir Süre Sonra Tekrar Çı

Omermulhan

Kalın Yazısivilce benzer yaralar

8 CEVAP

PetlebiAlisveris

buradan bir şey söylemek gerçekten zor ayrıca fotoğraflar pek belirgin değil klasik olacak ama en kısa sürede veterinere danışmanı öneririm. geçmiş olsun

Omermulhan

Abi bi cevap yazın ya nolur bit alerjisi gibi bişey herhalde

miniyavru

Çaresini bilemiyorum ama bence kestirmeseydiniz iyi olurdu

Omermulhan

Kedimin yerine kesimin yazmisim pardon

NisanBidik

veterınerlık sızın işniz

Omermulhan

Peki pire tasmasi taksak onlardan alerji oluyomus

tubanur

Pire tasması sonra düşünülür, ilk iş veterinere götürün. İltihap kaparsa kediniz için hiç iyi olmaz. Aşıları tam mı?

Omermulhan

Ewt veterinere gitti ama bi ilac verdi gecti yine oldu pire alerjisiymis galiba pire tasmasi dusunuyorum bu yuzden alerji olmamasi icin