Merhabalar Birbuçuk Aylık Goldenım Var Balkonda Besliycem Ne Zaman Dışarı Koyabilirim Y

Pasa51

Ne zaman dışarı koyayım gerekli olan herşeyi yaptım yuvasını felan yaptım kaç aylıkken dışarı koyayım şu an birbuçuk aylık

18 CEVAP

tontiskopek

evde bakyrm

Thyke

Bence gelen cvplarda size haksızlık edilmiş. Köpeğin evin içinde ve mutlu olduğunu görüyorum fotoğraflarda. Anladigim kadariyla kulübesi maması balkonda. Aşılarını tamamlayana kadar dışarı cikmamali fikrine katılmıyorum 3 4 ay eder neredeyse yazık.

Thyke

Geçen haftanın şampiyonu paşa. Çok güzel bir köpek. Vazgececek olursanız sokağa bırakmayın lütfen nigdenin şartlarını çok iyi biliyorum yazık olur.