Kedi Kumu

yeni kedi alıcam kumu hakkında bilgilenidiriseniz sevirimyani nasıl kullanılıre ne sürerde değiştirilir gibi şimdien sağolun

4 CEVAP

tugbagursoyy

topaklaşan kum en rahatı ve kolayı, kedinize bağlı aslında ama her gün topaklaşan çiş ve kakayı kürekle toplayıp 15-20 günde bir kumu tamamen değiştirebilirsiniz

berno4ka

topaklanan bentinit kum alin hem temiz kaliyor hemde cok uzun.sure gidiyor. vancat marka aliyorum kokulu topaklanan

patkam

Topaklanan kumlar almayı tercih ediyorum, 15 günde bir kumunu yenileyin

Van Cat ince taneli kumu seçmelisiniz.Hem daha az koku hem daha az ortalığa dağılması açısından çok güzel bir kedi kumu.