Piree

Busracaki

Kolumda bi böcek gördüm yakaladım ama ne oldugunu bilmiyorum internette pire resmine baktım pireye çok benziyor. Sokaktaki kedilerden bulundukları ortamdan pire bulaşır mı? Bulaştıysa nasıl kurtulurum evi ilaçlatmam mı lazım ve muhabbet kuşuma geçer mi?

3 CEVAP

Tim-Tina

Hayvanlardan insanlara geçmesi çok zor

Omermulhan

Ilaclatirsan kusu evde birakma olur kedilerine pire tasmasi tak ilac bulursun eczaneden kendin icin

elisa

kedilerin yada hayvanların piresi insanlara geçmez onları vücut ısıları yüksek olduğu için pire onların bedenlerinde bulunur sadece kediniz varsa ona geçer eve bulaşıcak pire kedi piresinden ziyade toz piresidir pirelerinde çeşitleri var