Kedim Poposunu Temizlemiyor:((((

masal123

sokaktan aldık kızımızı sanırım 4 aylık daha küçükken böyle birşey yoktu son zamanlarda poposunda hep pislikle çıkıyor tuvaletinden kumları evin heryerine taşıyor ya patileriyle ya poposuyla ...ıslak pamukla poposunu siliyorum ama yinede iki yalayıp bırakıyor...ne yapmalıyım evde küçük çocuğum var ...poposu hep pis kokuyor lütfen yardım edin....

3 CEVAP

polo

siz temizlediginiz için kendisi yapmaktan vazgeçmiştir :( kuma bende çare bulamadım tuvaletten çıkar çıkmaz koşuyor deli gibi ama ben silmekten vazgeçtim kendisinin temizlemesine teşvik ediyorum kendisini yalarken hiç rahatsız etmiyorum

masal123

teşekkür ederim cevabınız için ... poposunda kakayla çıkıp öyle geziyor ve bazen yere düşüyor nokta nokta kumla birlikte üstüne basarız biryerlere bulaştırır diye siliyorum...bir süre silmeden deniyim olmazsa küçükken hiç silmiyordum hep temizdi 2 haftadır hep pis geziyor anlamadım...

masal123

teşekkür ederim cevabınız için ... poposunda kakayla çıkıp öyle geziyor ve bazen yere düşüyor nokta nokta kumla birlikte üstüne basarız biryerlere bulaştırır diye siliyorum...bir süre silmeden deniyim olmazsa küçükken hiç silmiyordum hep temizdi 2 haftadır hep pis geziyor anlamadım...