Sokaktan Buldugum Kopek İcin

ggg

Merhaba , yaklasik 5 ay once sokaktan bir kopek sahiplendim tahmini yasi 5 6 gibi. Gecmisini bilmiyorum. Hangi asilari yaptirmaliyim ? Kudu asisi ile ic ve dis parazitlerini hallettim. Geriye ne kaliyor bu yas ve sonrasi icin ?

3 CEVAP

tugbagursoyy

ne güzel bir şey yapmışsınız öyle hiç sokaktan 5-6 yaş civarı bir köpek sahiplenen görmemiştim umarım birlikte çok mutlu olursunuz :)

NilveKopegi

Veteriner muayenesi

Gofretsla

VETERİNERİNİZ SİZE GERİYE KALAN AŞILARI SÖYLEYECEKTİR BUNLARI YAPTIRDIKTAN SONRA İÇİNİZ RAHAT EDER HANGİ MAMAYI KULLANIYORSUNUZ