Acana Pacifica ?

mhtpyldz

Merhaba arkadaslar kedim leyla 6 aylik ve 2 aydir acana pacifica kullaniyorduk lakin bir hafta once idrarini su kabina yapmaya basladi ve eseliyordu surekli hemen veterinere goturdum sistit teshisi kondu tedavisi oldu simdi urinery olan bir mama kullaniyoruz lakin butun bu rahatsizligin sebebi kedimin fazla protein agirlikli beslenmesiymis .Veterinerimiz acana kullanan bi cok kedide boyle sorunlarin olabilecegini soyledi .Baska yasayan var mi acaba buna benzer bi sorun ?

3 CEVAP

Protein ve tuz değeri daha düşük olan mamaları tercih edebilirsiniz.Mutlaka faydasını görürsünüz.

Tarcinn

Bende Acana Pacifica kullanıyorum öyle bir sorun yaşamadım. Dediğiniz gibi protein değeri yüksek bir mama olduğu için kısırlaştırılmış kedilerde idrarda problem yaşatıyormuş.

mhtpyldz

Evet fakat benim kizim daha kisirlastirilmadi:/