Kedi Aşısı Hakkında Bilgi Verir Misiniz?

refia

ARKADAŞLAR KEDİMİN YILLIK AŞISINI YAPTIRACAĞIM. BELEDİYENİN VETERİNERLERİ HAKKINDA BİR BİLGİSİ OLAN VAR MI? İLK AŞILARINI ALDIĞIMIZ ARKADAŞIMIZ YAPTIRMIŞTI. BU İKİNCİ YILLIK AŞISI OLACAK. BELEDİYENİN HAYVAN HASTANELERİNİ ÖNERİR MİSİNİZ? BİRDE HER YIL OLMASI GEREKEN AŞILARI HANGİLERİ? YIL DOLUNCA BİR İKİ AY GEÇ YAPTIRMAKTA BİR SAKINCA VAR MI?

5 CEVAP

batuhantopcu

arkadaşınızın hangi aşıları yaptırdığına ait bilgiler içeren aşı karnesi varsa veterinerler oradan anlayabilirler hangi aşılarınızın vakti geldiği ile ilgili. bazı aşılar senelik oluyor kuduz, karma, kedi lösemisi aşısı gibi. iç parazit aşısı benim bildiğim 3 ayda 1 defa şekilde oluyor. belediye veterinerlerinde nasıl bir uygulama yapıyorlar bilmiyorum malesef.

Belediye veterinerlerinin ücret tarifesi olarak özel veterinerlerden bir farkı yok.Bu nedenle daha sağlıklı ve daha özel hizmet almak adına kedinizi veterinere götürün ve size aşı takvimini versin.hatta kendileri bile zamanı geldiğinde arayıp hatırlatıyorlar.

refia

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ARAŞTIRMALARIMDAN VARDIĞIM SONUÇTA BUNA KARAR KILDIM.

refia

TEŞEKKÜR EDERİM BİLGİ İÇİN.

Rica ederim , önemli olan işinize yaraması .