Kanlı İshal

nildogcat

Herkese Merhbalar,4,5 aylık erkek scottish fold'um var.4-5 gün önce ishal yüzünden veterinere götürdüm ve ilaç tedavisine başladık.Fakat hala halsiz dolapların altına giriyor ve yerde kan gördüm.Veterine söyledim serum takılıcak fakat serumu kaldıramamasında korkuyorum.Başka bir çaresi var mı?

3 CEVAP

Kediniz muhtemelen gençlik hastalığına yakalanmış.Çok geçmiş olsun.Bunun ile ilgili veterinerlerin uyguladığı viral aşılar var mutlaka onlardan uygulanmalı.Ayrıca bu virüsü evden kaptığını düşünürsek,evin her yerini iyice dezenfekte etmeniz gerekmektedir.yani sağlam bir temizlik şart.

Tucku

Gençlik hastaligina yakalanmış sizi üzmek istemem ama ben bir rotumu öyle kaybettim veterinerinize güveniyosaniz ona bırakın eğer bildiginiz bi veteriner değilse kedinizin yanından ayrilmayin

nildogcat

Teşekkürler.Zaten sahiplendiğim yer kedinin hiçbir aşısını yaptırmamış...Bizde sırayla aşıları başlattık.Veteriner serum verdi.Şuanda daha iyi.Cevaplarınız için saolun.