Miyuv İshal Oldu Nasıl Geçirebiliriz,Neler Yedirmeliyim Yardımcı Olursanız Sevinirim.

Evrimmm

Resim açıklamasını girin

2 CEVAP

miamisi

neden ishal oldugu önemli. birşey mi yuttu, toksik içeren birşey mi yedi? mama değişimi söz konusu mu? iştahı nasıl? halsizlik var mı? parazit aşısı olmuşmuydu? vb gibi etkenler sebep olabilir. veterinere gitmenizi öneririm. ancak çok ağır birşey hissetmiyorsanız reflor toz var. ishali kesen. bununla birlikte sürekli bir ishal söz konusu ise vakit kaybetmeden veteriner derim ben. geçmiş olsun

Evrimmm

Bu arada miyuv kedi