Kedim İc Kanama Gecirir Mi

Kdrygt2

Meraba arkadaslar kedim minnos balkondan düştü mamasini yiyebiliyor bizimle bazen oynuyo kumuna gidip tuvaletini yapabiliyor ic kanama iki gunde belli oluyormus ic kanama gecirir mi cok korkuyorum

5 CEVAP

emreztrkk37

ne kadar yükseklikten düştüğü önemli. Kırık çıkık dışında ciğerleri patlayabiliyor yüksekten düşünce. Ama bu kadar gözlem yapmaya vaktiniz olmazdı. Siz yinede gösterin bence veterinere.

Kdrygt2

Kırık yada çıkıgi olmadigini soyledi veteriner sadece incinmis ic kanama aşısı yapti ama yinede endiseleniyorum bu arada dördüncü kat

iirvaa

İç kanama aşısı eğer kanama varsa onu pihtilastirmak içindir. Röntgen cektiyse size herhangi bir kanaması olup olmadığını hakkında bilgi vermedi mi ?

Kdrygt2

Kanamasi yokmus ama 24 saat icinde oladabilir belli olmaz dedi 24 saat gecti aslinda ama yinede endiseleniyorum

tugbagursoyy

veterinere götürdüyseniz gerekenleri yapmıştır herhalde korkmayın. lütfen düşmesin artık bu kediler :(