Kedimin Karni Şiş

Haticedag

Elimde 4 5 gunluk bir kedi var 2 gundur ben bakiyorum ve bugun acilen disari cikmam gerekti karnini doyurup uyuttum 1 2 saat sonra gedim eve karni sisti uyandrdim karnini doyurmak icin cok huysuzlandi normalden cok sut icti simdi bikez daha doyurup karnini oksadim çişini yapti ve uyudu ama karni inmedi ve buldugumdan beri kakasini yapmadi acaba bi problem olurmu 2 3 sate hatta çok beslendiginde 1.5 satte bir ciş yapiyor ama kakasini yapmadı yardimci olabilirmisiniz

4 CEVAP

Paro27

Kedinin karnı şiş se hamiledir kedine yavşamışlar

Haticedag

Yeni dogmus 4 5 gunluk gozleri acik degil

ecuma

Süt kediler için tavsiye edilen bir besin değil esasında. Çok fazla süt içtiğini belirtmişsiniz bağırsaklarında probleme yol açmış olabilir. Yavru kediler için veterinerler süt tozu önerirler genelde. Eğer siz normal süt kullanıyorsanız yarı yarıya sulandırıp vermeniz gerekir.

Paro27

Veya laktozsuz süt al