Kedim Neden Titriyor

Kdrygt2

Kedim iki gündür durduk yere titremeye başliyo neden böyle yapiyor

6 CEVAP

emreztrkk37

Bence burdan cevap bekleyerek vakit kaybetme veterinere sor.

EmirGunduz

Parazit den olur çok bekletme veterinere götür prazit aşısını yaptır hemen

Kdrygt2

Parazit aşısı üc ayda bir olmuyormu biz yaptirali bir ay bile gecmedi

tugbagursoyy

Veterinere götürün herşeyin cevabını buradan beklemeyin burada kimse doktor değil önemli bir şey olabilir kedi allah korusun son nefesini veriyor olsa buraya yazılıyor lütfen biraz bilinçli olun ya...

Kdrygt2

Veterinere götürüyorum düzenli olarak herhangi bir sorunu olmadigini söyledi evde olmadigimiz ve uzakta oldugumuz icin suan veterinere götürme dururum yoktu veterinerimi aradim fakat cevap vermedigi icin buraya yazdim minik dostum benim için çok kiymetli

tugbagursoyy

Anlıyorum bir kaç veteriner daha arayın sorun derim hepsi cevap veriyor telefonda sorduğunuzda kendi veterineriniz bir sorun olmadığını söylediyse zaten yoktur