Kedimin Dişi Döküldü

kedilikizzz

Merhaba arkadaşlar. Kedim 4 aylık dişi bir kedi. Sağ üst damağndaki dişi çıktı. Normal mi? Hepsi mi düşecek. Yoksa başka bi sebepten mi :(

4 CEVAP

Smand

Süt dişleri dökülüyor, sorun yok :)

kedilikizzz

Teşekkür ederimm

nunnajiina

merhaba, bugün benimkinin de alt dişi çıktı. ama kırıldı sandık biz sanki kırık gibi. 5 aylık şu an ve bizi ısırmaya çalışırken kırıldı. sert bişeye maruz kalmadan nasıl kırıldı diye düşünüyorduk ama dökülmüş olabilir mi. kök filan görünmüyor dişte :/

kedilikizzz

Dökülmüş merak etmeyin siz bende telaşlanmıştım hepsi teker teker dökülüyor telaş yapmayın :)))