Mama Yada Su Kabinin Etrafini Eseleme?

mhtpyldz

Kedim mamasinin yada su kabinin etrafini eseliyor..sizce seebebi nedir ?

5 CEVAP

Berkaycihan

Ne kadar da ev kedisi olsa yabani kedilerle bir akrabalığı var :) tamamen içgüdüsel . Toprak olmasa bile fayansları kazıyor

Berkaycihan

Düşmanlarından ve diğer kedilerden yiyeceği koruma içgüdüsü .

fatmatina

Benim kedim de yapıyor o hareketi hemde evin içinde ve tek kedi olmasına rağmen:)sorun mu değil mi bilmiyorum ama içgüdüseldir herhalde:)

mhtpyldz

Ama etrafinda baska bir rakip yok :))

mhtpyldz

Sanirim ya cok sevdiginden yada hic sevmediginden :) karmasik kedi davranislari iste :)))