Bu Bir Eziyet Tir!

ilanekle

Daha dün son yavrumuzu sahiplendirmiştik daha doğrusu biz öyle sanmıştım! Size olayı tüm gerçekliğiyle anlatayım;
Bizi aradığında ailesinin kabul ettiğini, kendisinin hayvanları çok sevdiğini , daha önce köpek baktığını, abisiyle yaşadığını söyledi bi 2 saat boyunca iyice konuştuk. Daha sonra minik yavrumuzu almaya geldiğinde gene 1,5 saat konuştuk. Sonra içimiz hiç rahat etmedi rüyalarımıza girdi. Dayanamadık sabah kalkıp almaya gittiğimizde karşılaştığımız manzara gerçekten çok kötüydü. Daha dün banyo yapan yavru çok pis bir halde ve gerçekten çok korkuyor du. Annesi babası izin vermemiş , abisi desen zaten öleli çok olmuş ve yavrucağa ne bir damla şu nede bir lokma yemek vermişler. Hatta sokağa atmış neyseki bir arkadaşı kıyamayıp zavallı yı evine almışlar. Sadece bu kadarla kalmamış hayvan ayıptır söylemesi işemeye çalışıyor fakat kan akıyor ve baya zorlanıyor. Lütfen minik patili dostlarımızı böyle insanlık yoksulu kişilere vermeyin.
Zavallı kızımız şu an yanımızda ve psikolojisi bozuk durumda.