Acil Pati Yarıkları

Whitedog

köpeğimin patilerinin altında yarıklar çıkmaya başladı çatlağa benziyorlar ve köpeğimin topallamasına neden oluyorlar. ortalama 1-2 haftadır böyle.veterinere gidemem evim çok uzak ve gümüş arabaya binmekten korkuyor. köpeğime bir şey olmasından korkuyorum evde ne yapabilirim.lütfen acil...

8 CEVAP

mhtpyldz

Buna benzer bi sorun yasamistim bende vet bana biyoteknuk rivanol önermisti kedi köpek hatta insanlardada kullanilabiliyor merhem olarak aldim ben ise yaradi cook ince bir sekilde surmeniz gerekiyor ) gecmis olsun

tugbagursoyy

Evde birşey yapamazsınız göstermeniz gerekiyor veterinere korksa da bindiriceksiniz onun iyiliği için başka çareniz yok

tubanur

Biyoteknik rivanol denenebilir ama ne yapıp edip veterinere gitmeniz taraftarıyım. Bu tarz küçük sorunların altından büyük şeyler çıkabiliyor biliyorsunuz ki.

Denizdirikan

Sen veterineri evine getiripte yap

Dila2003

Benimde kedimin patileri çatlıyordu krem sürdüm normal el kremi geçti

Whitedog

Teşekkürler yardımlarınız için

Whitedog

çok teşekkür ederim

Whitedog

teşekkürler deneyeceğim