Arkadaşımın Yavru Cane Corso'su Beni Sever Mi ?

BerkOtar07

Ben arkadaşımın hep yanındayım 3 günde bir evine giderim çok yakınız ve yakında yavru cane corso sahiplencek ve bende hep onların evine gitcem aynı binada evlerimiz arkadaşımın köpeği benide sever mi benide korur mu ve yabancılık çeker mi bana ? cevap verirseniz sevinirim

2 CEVAP

CnRSzR54

Bu biraz afaki bir soru olmadı mı :)
Her ufak sevimli köpek tatlı olacak ve ya her saldırgan tür köpek saldıracak diye bir şey yok.Biraz yetiştirme biraz karakter meselesi.
Hayvanın karakterini huylarını bilmeden , aranızdaki iletişimi bilmeden neye göre konuşacağız :)
Seni koruyacağını zannetmiyorum ama sürekli girip çıkıyorsan yabancılık çekmezsin hisli hayvanlardır aile ile iletişimleri kuvvetli köpeklerdir.

ildenk

Öncelikle cane corso sahiplenecek ise eklem rahatsızlıklarına karşı emin olarak sahiplenmesi gerekir bu ırka ait dezavantajlardan biridir ve çok çektirir ayrıca sahibine çok bağlı köpektir eğer arkadaşınızın düzenli bir hayatı var ise ve sabırlı ise bir ömür onunla olacağına inanıyorsa apartman hayatına da uygun harika bir köpek sahiplenecektir sahibi yetiştireceği için size nasıl yaklaşacağı sahibine bağlı yüz defa girin çıkın eve bi kere saldır derse köpek sizi tanımaz ayrıca apartman hayatına uygun olsa dahi müthiş enerjisi olan bir köpektir enerjisini atamazsanız evde terör estirir umarım iyi karar vermiştir arkadaşınız