Köpeği Şampuanla Mı Sabunla Mı

beraemre

Arkadaşlar 8aylık bir alman kurdum var. Komşumun golden ı var o senelerdir arap sabunuyla yıkadığını çok yararlı ve temiz olduğunu söyledi bana da tavsiye etti, internetted ebir çok yorum gördüm plumlu yönde sizlerede sormak istedim, şampuan mı sabunmu

2 CEVAP

tubanur

Köpekler için özel olarak üretilen şampuanlar var. Gereksiz görüyorsanız bebekler için olan dalin gibi şampuanları tercih edebilirsiniz.

Alparslan88

Alman kurdu en fazla 1 ya da 2 kez yıkanmalı bilginiz olsun :)